Datum: 21.06.2023

Vložil: Tomasz Frygiel

Titulek: 150 000,00 dolárov

Ahojte všetci

Volám sa Tomasz Frygiel a pochádzam z Košíc Slovák. Hľadal som online pôžičku a bol som veľmi vystrašený, nikdy predtým som o pôžičku nežiadal a veľmi dobre som hľadal a hľadal tam skutočnú spoločnosť, našiel som spoločnosť s názvom Patricia Kingsman Pozerám sa a videl som, čo ľudia o tejto spoločnosti povedali bola pravda, že som sa rozhodol požiadať o pôžičku od spoločnosti a potreboval som pôžičku vo výške 150 000,00 dolárov na začatie podnikania, keď som požiadal, povedala mi všetko, čo musím urobiť, urobil som to a uistila ma, že o 8 hodín pôjdem byť so svojou pôžičkou, povedal som dobre a čakal som presne 8 hodín, keď dostanem svoju pôžičku od tejto spoločnosti, keď to teraz píšem, nikdy som nebol scammed a táto spoločnosť je skvelá, počul som ľudí hovoriť o podvodoch, ale ja nikdy predtým som nebol podvedený a ďakujem za to Bohu. Takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, toto je tá správna spoločnosť, od ktorej môžete požiadať, pomôže vám a čas, keď vám povedia, že dostanete pôžičku, je presný čas, kedy dostanete pôžičku. Túto správu musím napísať všetkým, aby ste nepožiadali o pôžičku od nesprávnej spoločnosti, ak potrebujete skutočnú pôžičku, kontaktujte túto spoločnosť a budete spokojní. Ich poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Přidat nový příspěvek